bangolufsen-logo-200px

Bang & Olufsen لوکس ترین برند سیستم صوتی و تصویری در جهان

شرکت”Bang & Olufsen”  در سال ۱۹۲۵ توسط دو مهندس دانمارکی به نام های”پیتر بنگ” و “سون الافسن” با زمینۀ فعالیت طراحی و تولید محصولات صوتی و تصویری لوکس و با کیفیت تأسیس شده است. این شرکت علاوه بر جنبه های منحصر به فرد طراحی و سطح کیفی، ویژگی های کاربردی محصولات را نیز مّد نظر قرار داده و همیشه در عرصه خلاقیت در تولید محصولات صوتی و تصویری پیشتاز بوده است. به عبارت دیگر از خاص ترین طراحی، بهترین مواد و آخرین فن آوری در تولید محصولات استفاده می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های محصولات “Bang & Olufsen” توجه به نیازهای فعلی مشتریان و پیش بینی خواسته های آنها در آینده است، به گونه ای که میزان رضایتمندی مشتریان در طی۱۰ سال آینده دقیقا با روز اولی که محصولات این شرکت را خریداری نموده اند  برابری می کند.

“Bang & Olufsen” در زمینۀ سیستم های صوتی خودرو تخصص ویژه ای داشته و با شرکت های خودروسازی معظمی از جمله “BMW”، “Audi”، “Aston Martin” و “Mercedes Benz” همکاری دارد که با طراحی آمپلی فایر و بلندگوهای منحصر به فرد و متناسب با مشخصات کابین هر خودرو و همچنین با استفاده از لنز آکوستیک تأثیر صدای موتور و جاده را بر روی موسیقی کم کرده و صدایی قدرتمند و دلنواز را برای سرنشینان خودرو فراهم می کند.

شرکت”Bang & Olufsen”  در طراحی محصولات گام را فراتر نهاده و جنبه های طراحی داخلی و دکوراسیون فضا را نیز مّد نظر قرار داده است، بدین معنی که می توان تنها در یک نگاه، لوکس بودن، راحتی و کیفیت را با محصولات بنگ اند اولافسن تجربه نمود. تصور نمایید که تنها با استفاده از یک کلید می توانید میزان نور چراغ های منزل را تنظیم کنید، پرده ها را بالا و پائین بکشید، دمای اتاقتان را به میزان دلخواه تنظیم کنید و یا موسیقی مورد علاقه موجود بر روی تلفن همراه خود را در منزل پخش کنید. این جایگاهی است که امروزه کاربران “بنگ اند اولافسن” در زمینۀ استفاده از فن آوری تجربه می کنند.